Wsparcie

Dopasowanie do potrzeb każdego salonu

DIOP to elastyczna i zaradna grupa, a sam koncept oferuje wachlarz możliwości w zakresie wzajmenych działań na osi SALON||DIOP.
Jedną z możliwych form współpracy jest prowadzenie swojej dotychczasowej działalności w niezmienionej formie. Po prostu za pośrednictwem naszej Grupy realizuje się zakupy i w ten sposób zwiększa zysk.

Inna forma współpracy polega na nieco większym zaangażowaniu. Niektórzy członkowie naszej Grupy mają poczucie, że chcieliby wesprzeć swój biznes nie tylko korzystniejszymi cenami u dostawców, ale też szkoleniami, wiedzą, a także naszym potencjałem marketingowym. 

Nasi członkowie zachowują niezależność. Dla nas jest ważne, aby polscy optycy kultywowali dobre wartości i tradycje, wypracowane przez pokolenia i budujące ich tożsamość; żeby osoby przywiązane do swobody decydowania o własnym biznesie dalej funkcjonowały w takich warunkach po przystąpieniu do naszej Grupy. Każdy optyk indywidualnie podejmuje decyzję, w jaki sposób chce prowadzić swój biznes i jak chce się rozwijać wspólnie z naszą Grupą. Proponujemy wiele możliwości, dostosowanych do różnorodnych biznesów optycznych.


Część optyków dostrzegła korzyści wynikające z prowadzenia biznesu pod naszą wspólną marką. Warto wspomnieć, że jesteśmy jedyną grupą w Polsce, która dotarła do takiego etapu zaawansowania, że realizujemy z optykami salony partnerskie Diamentowy Optyk. Niektórzy optycy uznali taką formę współpracy za bardzo korzystną.

Pytania?

Więcej informacji uzyskasz u jednego z naszych przedstawicieli, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Kliknij ’KONTAKT’.