perfectDIOP

Okularowe soczewki jednoogniskowe

perfectDIOP, dostępne wyłącznie w salonach Diamentowy Optyk, są wygodnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują komfortowego oraz wyraźnego widzenia na codzień.

DOBÓR SOCZEWEK

Specjaliści licencjonowanych salonów Diamentowy Optyk dokonują precyzyjnego doboru soczewek jednoogniskowych perfectDIOP na podstawie kompleksowego badania wzroku oraz konkretnych potrzeb użytkownika okularów.

Wygoda

perfectDlOP to gama najwyższej klasy soczewek jednoogniskowych wykonana i optymalizowana w technologii freeform, gwarantujących doskonałą ostrość i wygodę widzenia w każdych warunkach, niezależnie od stylu życia i charakteru pracy.

Komfort

Soczewki perfectDIOP łączą najnowszą i sprawdzoną wiedzę naukową o procesach widzenia, odbierania i przetwarzania obrazów w mózgu z unikalną japońską technologią projektowania i produkcji.

Oszczędność

Soczewki perfectDIOP, dostępne wyłącznie w salonach Diamentowy Optyk, po profesjonalnym badaniu wzroku są precyzyjnie dobierane przez specjalistów naszych salonów do indywidualnych potrzeb użytkownika i po uprzednim profesjonalnym badaniu wzroku. Zapewniają wygodne czytanie czy pracę z komputerem bez męczenia oczu.