O nas

Zakupowa grupa optyczna

Diamentowy Optyk został stworzony przez optyków dla Optyków. Razem stanowimy grono wysokiej klasy specjalistów wspierających sie na codzień w działaniu

Optymalne warunki handlowe

Początki Grupy Optycznej Diamentowy Optyk to realizowanie wspólnych zakupów, co przełożyło się na wyższe rabaty u dostawców.Jednak bardzo szybko doszliśmy do wniosku, że uzyskanie dobrych warunków zakupowych to nie wszystko.

W prowadzeniu własnego biznesu ważnych jest wiele aspektów, a jednym z podstawowych jest marżowość sprzedawanych produktów i usług. Nie sztuka tanio kupić.

Sztuką jest tanio kupić i sprzedać z godziwym zyskiem. Wielu przedsiębiorców fascynuje się wzrostami sprzedaży, ale często nie analizują dokładnie zyskowności i kosztów prowadzenia biznesu. A właśnie te parametry są najistotniejsze.

Bardzo szanujemy niezależność i indywidualne pomysły, dlatego jesteśmy elastyczni. Nie spinamy całości naszej propozycji jakąś jedną klamrą, stąd nie ma też jednego standardu. Natomiast przez wiele lat udoskonalaliśmy rozwiązania, aby odpowiedzieć na bardzo różnorodne potrzeby i preferencje indywidualnych optyków, którzy do nas dołączają.

Większe zyski oraz wsparcie doświadczonych Kolegów z branży

Dzięki przystąpieniu do Naszej grupy Twoja firma osiągnie większe zyski. Dowiesz się jak możesz jeszcze bardziej efektywnie rozwijać swój biznes optyczny dzięki naszemu konceptowi.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

.