Jak dołączyć?

Współpracuj z nami

Dołącz do nas wypełniając formularz lub kontaktując się z opiekunem regionalnym.

Wiedza i bezpieczeństwo

Przynależność do Grupy daje bezpieczeństwo w prowadzeniu swojego biznesu. Stanowimy wspólnotę, wspieramy się wzajemnie, nie tylko biznesowo, ale także merytorycznie. Jesteśmy dla siebie kolegami, w biznesie i prywatnie. Dzielimy się wiedzą, wymieniamy opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach.

Więcej informacji

Dołącz do nas. Grupa Optyczna Diamentowy Optyk
to bezpieczny rozwój Twojego biznesu i wspólne korzyści.
DIOP to wiele salonów w całej Polsce.

Wypełnij formularz, a Twój doradca chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Pytania?

Więcej informacji uzyskasz u jednego z naszych doradców, który chętnie odpowie na wszelkie pytania – informacja poniżej.

Administratorem danych osobowych jest: Diamentowy Optyk sp. z o. o.; Tadeusza Kościuszki 74, 16-400 Suwałki, Polska; tel. +48 000 000 000, e-mail: slawomir.bis@diop.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem: slawomir.bis@diop.pl.
Dane będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu handlowego. Podanie danych jest warunkiem udzielenia subskrypcji, a ich niepodanie uniemożliwi jej udzielenie. Dane będą przechowywane do chwili zakończenia przez użytkownika subskrypcji. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Opiekunowie regionalni

Podczas bezpośredniej rozmowy przedstawiciel DIOP chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.

Marcin Kałużny


pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie,
lubuskie, łódzkie

Telefon kom.: +48 501 314 374

E-mail: marcin.kaluzny@diop.pl

Grzegorz Szymaniak


podlaskie, mazowieckie, lubelskie
 

Telefon kom.: +48 504 131 249

E-mail: grzegorz.szymaniak@diop.pl

Bartosz Sztajglik


opolskie, dolnośląskie, śląskie i małopolskie
 

Telefon kom.: +48 604 623 543

E-mail: bartosz.sztajglik@diop.pl

Sławomir Bis


warmińsko – mazurskie, podkarpackie, wielkopolskie, świętokrzyskie
 

Telefon kom.: +48 609 603 203

E-mail: slawomir.bis@diop.pl